• Soodus!
100% Whey Gold Standard 2,3 kg nr1 MAAILMAS
  • 100% Whey Gold Standard 2,3 kg nr1 MAAILMAS

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2.27kg

68,00 €
54,40 € Säästad 20%

100% Whey Gold Standard

AASTA PARIM PROTEIINILISAND 2005-2014 MAAILMAS!

AASTA PARIM ERITOIT 2005-2014 MAAILMAS!

EESTIS nr.1 VALGU TOODE!

Taste
Kogus

Alates proteiinilisandite algusajast on Optimum Nutrition 100% Whey olnud järjepidevalt USA-s ja tõenäoliselt kogu maailmas enim ostetud proteiinilisandiks. Järgnevalt nihutab Optimum Nutrition niigi kõrgeks seatud latti veelgi kõrgemale, tuues välja 100% Whey Protein uuendatud kolmanda generatsiooni versiooni – 100% Whey Gold Standard.

 

Milles peitub ON (Optimum Nutrition) 100% Whey Gold Standard jätkuva edu saladus?

 

ON 100% Whey Protein (nüüd Gold Standard) aastatepikkuse edu saladus seisneb selles, et ON pakub seda, mida kliendid tahavad, mitte seda, mida endal hea ja mugav (loe: odav) toota on. Ja mida kliendid reeglina tahavad? Ilmselt ikka seda, et toode oleks suurepärase kvaliteedi ja taskukohase hinnaga.

 

Kvaliteet:

Nagu oma eelkäijad, nii sisaldab ka 100% Whey Gold Standard Optimum Nutritionile ainulaadset erineva töötlusastmega proteiinilisandite vorme: hüdrolüüsitud vadaku peptiidid, lioonivahetusmeetodil saadud vadaku Isolaat, mikrofiltreeritud vadaku isolaat, vadakuvalgu konsentraat.

 

100% Whey Gold Standard tagab rohkem vadaku isolaate – puhtaima ja kalleima töötlusastmega vadakuvalgu vorm.

Kõrgem valguprotsent - nüüd sisaldab iga 100% Whey Gold Standard lausa 24g valku igas annuses.

Kiirem imendumine - toode on kõrgeima HydroWhey osakaaluga, mis tähendab veelgi kiiremat imendumist.

Nüüd sisaldab Whey Gold Standard laktaasi ja Aminogen® seedeensüüme veelgi paremaks imendumiseks ja sobib seetõttu ka laktoositalumatusega inimestele.

ON 100% Whey Gold Standard on loodud lahustuma lihtsalt ja täielikult kõigest mõne lusikatõmbega.

Iga mõõdulusikatäis toodet sisaldab üle 4 grammi glutamiini ja lausa 5 grammi BCAA aminohappeid!

Iga annus tagab isegi veelgi enam madala, keskmise ja kõrge molekulaarmassiga bioaktiivseid vadakuvalgu mikroosakesi, ka alfa-laktalbumiin, glükomakropeptiidid, beeta-laktoglobuliin, immunoglobuliin G, laktoferriin, laktoperoksidaas ja teisi kasvufaktoreid.

 

Lisavarustus:

Käesoleva tootega on meil heameel täiesti tasuta kaasa anda teadmine, et toode on USA-s ja tõenäoliselt kogu maailmas viimased 5 aastat järjepidevalt enimmüüdud proteiinilisandiks (enamasti ka enimmüüdud tooteks). Selles veendud, kui avad internetis suvalise veebipoe ja järjestad tooted müüdavuse alusel pingeritta!

 

Juhised kasutamiseks:                  

Blender - Lisa 1 mõõtlusikatäis ON 100% Whey Gold Standard´it blenderisse, lisa 180-230 ml oma lemmikjooki. Sule kaas ja mikserda 20-30 sekundit. Lisa 2-3 jääkuubikut ja mikserda veel 30 sekundit. Segule võid lisada ka omale meelepärast puuvilja, pähklivõid, jogurtit, riivitud kookospähklit või muid lisandeid koos jääkuubikutega.        

Šeiker - Täida šeiker 180-230 ml oma lemmikjoogiga. Lisa 1 mõõtlusikatäis ON 100% Whey Gold Standard´it. Sule šeiker ja šeigi 25-30 sekundit. Naudi!                                                          

Klaas ja lusikas - Lisa 1 mõõtlusikatäis ON 100% Whey Gold Standard´it pikka klaasi. Lisa 180-230 ml oma lemmikjooki. Sega lusikaga 20 sekundit või kuni pulber on segunenud.

Lisainfo

Package
2270g
Serving
74