• Uus
Mutant Mass 2.27kg
  • Mutant Mass 2.27kg

Mutant Mass 2.27 kg

22,00 €

PVL Mutant Mass on maailma kõige tõhusam ja täiuslikum massilisaja! Pärast aastatepikkust uurimis- ja arendustööd loodi MUTANT MASS ainult ühe mõttega – aidata kehal kiiresti saavutada hiiglaslik suurus!

Taste
Kogus

Iga MUTANT MASS portsjon sisaldab 52 g Mutant Pro Mitmetoimelist valku. See MUTANT MASS-ile ainuomane proteiinimaatriks sisaldab 10 täiuslikku valguallikat, mis tagavad nii kohese kui pikaajalise valgusünteesi! Selline väga tõhus proteiinimaatriks kombineerituna teiste MUTANT MASS-is sisalduvate anaboolsete toitainetega tagavad ainulaadse kombinatsiooni kiireks ja kivikõvaks lihasmassi kasvuks!

Paljud valguallikad transpordivad organismis lihasrakkude paremaks toitmiseks erinevaid aminohappeid. MUTANT MASS-i mitmetoimeline proteiinimaatriks süstib lihastesse veelgi rohkem valku ja toidab neid pikaajaliselt lihasmassi ülesehitavate aminohapetega – nii päeval kui öösel!

MUTANT MASS on välja arendatud tuginedes väga mitmetele teaduslikele uuringutele ja teaduslikele tõenditele. Uuringud ja testid on läbi viidud kindlustamaks, et MUTANT MASS oleks ilma kahtluseta kõige tõhusam saadaolev massilisaja turul!

Toitainete sisaldus 1 portsjonis (4 mõõtelusikat = 260 g)

Kasutamine:

Lahustada 4 mõõtelusikatäit pulbrit 480-960 ml vees kaks korda päevas. Esimene kokteil tarvitada kohe pärast ärkamist ja teine kohe pärast treeningut või vastavalt keha valguvajadusele. Lahustamiseks ei pea kasutama šeikerit. Lisand on kõrge kontsentratsiooniga ja seepärast võib kasutada ka ½ portsjonit.

Mutant

Lisainfo

Package
2270g