• Uus
BSN EndoRush 495g
  • BSN EndoRush 495g

BSN EndoRush 495g

29,00 €

BSN ENDORUSH on uue ajastu trennieelne toidulisand! Selle uudsed ja innovaatilised koostisosad tagavad Sulle kõige võimsama trennikogemuse!

Taste
Kogus

Sisaldab:

3g kreatiini monohüdraati
1g kreatiini nitraati
1,6g beeta-alaniini
Longan "Euphoria" Extract
4,5g VELOX™ patendeeritud pump-efekti maatriksit
300mg kofeiini

TREENI ILMA PIIRIDETA
BSN ENDORUSH POWDER sisaldab ainult vajalikke koostisosi. Uus ajastu algab siit! Tegemist on BSN-i kõige uudsema ja innovaatilisema trennieelse toidulisandiga - see on kombinatsioon tõeliselt toimivatest ja parimatest koostisosadest, et saaksid kõige võimsama trennikogemuse üldse!

LEGENDAARNE ENERGIA & SOORITUSVÕIME
Legendid ei puhka kunagi. Nad tahavad alati parimat. Ja nad teavad, et kui soovivad jõuda tippu, siis nad peavad olema sisemiselt vaoshoitud. Antiikajal tähendas sõna "Endo" kreeklaste jaoks sisemist. Meie kutsume seda ENDORUSH® - trennieelne jook, mis sütitab Sinus sisemise soovi trenni teha ja väljakutsed vastu võtta.

OLE KÕIKIDEST PARIM
Pole palju vaja, et olla samasugune nagu kõik teised. Aga selleks, et olla parim, peab olema eriline. Torma võidu poole ja haara endale ENDORUSH®!

Kasutamine:
Sega 1 kulbitäis 150-180ml veega ja tarbi 15-30 minutit enne treeningut. Et vältida vedelikupuuduse tekkimist joo treeningu ajal palju vedelikku.

BSN

Lisainfo

Package
495g
Serving
30