Tagastamistingimused

 

Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Teil seaduslik õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest (Omniva puhul teavitussõnumi saamisest paki jõudmise kohta pakiautomaati). Palume eelnevalt läbi lugeda tagastamisega seotud nõuded:

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Tagastamisele ei kuulu tooted mille pakend on avatud ja tooteid proovitud. Kaup pakkige tagastamiseks korrektselt.
  • Kaubal ei tohi olla parfüümi-, pesuvahendi-, suitsu- ega muid lõhnasid. Samuti ei tohi olla kosmeetika- ega hügieenitoodete jälgi. Kauba rikkumise korral on Amino.ee õigus tagastatud tootest keelduda.
  • Tagastus tuleb Amino.ee toimetada viivitamata.
  • Tagasimakse sooritatakse 30 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest samale arveldusarvele, milliselt tellimuse eest tasuti.

 

Toote tagastamiseks saatke palun enne postitamist teavitus aadressile sportamino@gmail.com ja märkige järgnev info:

- Tellija nimi

- Tellimuse number

- Tagastatav toode ja soovi korral vahetustoode

- Oleme väga tänulikud, kui teatate ka tagastamise põhjuse

 

Tagastusviisid

Kui soovite tellitud toote tagastada või vahetada, on Teil valida mitme tagastusviisi vahel. Tagastuskulu tuleb tasuda toote postitamisel otse teenusepakkujale. Valige endale sobivaim tarneviis:

 

2) Eesti Post.

Saatke pakk palun: M.Kiison OÜ, Vardja 5-13, Harjumaa, Kose, 75113 edaspidi amino.ee

Toote võib tagastada või vahetada AS-i Eesti Post vahendusel tähtmaksikirjana või standardpakina, tasu alates 2,20 € tuleb tasuda postkontoris.

Kui Te ei ole 14 päeva jooksul saanud amino.ee teavitust tagastatud paki saabumise kohta, võtke palun meiega ühendust ja saatke meile paki registreerimisnumber.

 

Pretensiooni esitamisõigus

Kui kaup on kahjustustega, mida välisel vaatlusel koheselt ei tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida tellisite, palume NTrendi sellest koheselt e-posti teel informeerida. Tagastuskulu kannab amino.ee, kui lisate pakile postikulu tõendava tšeki või saadate selle posti teel: M.Kiison OÜ, Vardja 5-13, Harjumaa, Kose, 75113.

 

Toote nõuetele mittevastavuse korral on õigus pretensiooni esitada vastavalt Võlaõiguskaitseseaduse §218.

Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. Tarbijalemüügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, pakume toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist.

 

Amino.ee ei vastuta:

-          Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest

-           Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise ja puuduliku või ebapiisava hoolduse tagajärjel

-           Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral

 

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul. Kirjutage meile julgelt sportamino@gmail.com , leiame kindlasti lahenduse!