Ostmine

Meie veebipoest ostu sooritamiseks peate end kasutajaks registreeruma või kasutajana sisse logima. Registreeritud kasutaja võimaldab salvestada ja eemaldada tooteid ostukorvi ning soovikorral ostuprotsess pooleli jätta ning viia see lõpuni kunagi hiljem.

Peale ostuprotsessi lõpuniviimist saate automaatse teate e-postile, kus on näidatud Teie tellimuse summa ja tellimuse number.
Kui tekib lisaküsimusi toote kohta, siis saate saata e-kirja aadressile sportamino@gmail.com või kasutada meie veebilehel olevat kontaktinfot. Vastame teile hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Toodete lisatud kaanepildid ja tooted demopoodides on illustratiivsed.
 

Maksmine

Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.
Toodete eest saate tasuda pangaülekandega ja paluda kaup toimetada Teie poolt valitud aadressile. Maksmisel kasutatav valuuta on euro. 

Toodete eest tasumise makseviisid on: Internetipoe poolt väljastataval tellimusel toodud summa M.Kiison OÜ arveldusarvele,

LHV PANK AS: EE667700771001440202

Maksekorralduse täitmisel kirjutage selgituse väljale tellimuse number. Originaalarve saadetakse koos kaubaga. Kui 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist ei ole raha laekunud, siis teie tellimus tühistatakse.